Cursus lokale politiek

Denk je er wel eens over om (politiek) actief te worden, als raadslid of als adviseur….., maar wilt u daar eerst meer over weten? We organiseren regelmatig een Cursus Lokale Politiek. In die cursus nemen we op een leuke manier allerlei onderwerpen door, zoals de gemeentelijke financiën, de rol van de gemeenteraad, de actuele raadsagenda, maar we gaan ook in op de (soms vieze) spelletjes die gespeeld worden.

Daarnaast wordt stilgestaan bij concrete vragen als ‘wie neemt welke besluiten, hoeveel tijd kost het raadswerk, welke vergoeding staat daar tegenover en wat is het verschil tussen lokale en landelijke politiek’.

Bij voorkeur zien we deelname vanuit alle leeftijdsgroepen.  Voor leden en aspirant-leden van BurgerBelangen is deelname gratis. Wil je er meer over weten? Neem dan vrijblijvend contact op.